ÁLLÁSAJÁNLATOK

Jelentkezéshez nem kell mást tenned, csak küldd el fényképes önéletrajzod a krisztian.schmidt@swisslaboratory.hu e-mail címre.

KIEMELT PARTNER ÉRTÉKESÍTŐ

Vállalatunk a DeLaVie funkcionális vitaminitalok márkatulajdonosa és fejlesztője.

Az italcsalád iránti növekvő piaci igényeket egy lendületes, kvalifikált és jó hangulatú csapattal szeretnénk kielégíteni. Ebbe az elit csapatba keressük a legcéltudatosabb, legkommunikatívabb és leglojálisabb értékesítőt Heves,  Nógrád, Zala és Vas megyék területére.

FELADATOK:

• Termékeink értékesítése, rendelésgenerálás, árukihelyezés,
• Ügyfélkör fejlesztése, a vevői igények magas szintű kielégítése,
• Megfelelő termékskála és készlet biztosítása,
• Értékesítést támogató eszközök kihelyezése, promóciók lebonyolítása.

ELVÁRÁSAINK:
• Minimum középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat,
• Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves értékesítési/szakmai tapasztalat,
• MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete,
• Kiváló kommunikációs készség, nagy munkabírás,
• Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság.
előny:
• Vonzó megjelenés, egészségtudatos életmód

AMIT KÍNÁLUNK:
• Piaci átlag feletti bér: bruttó 450.000 Ft
• Mercedes Vito cégautó, magánhasználatra is,
• Céges telefon,
• Előre lépési lehetőség,
• Jó hangulatú csapat,
• Nem dohányzó munkahely.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
• Értékesítés, Kereskedelem
• Értékesítési munkatárs
• Területi képviselő
• Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
• 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
• Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Heves – Nógrád és Zala – Vas megyék